Yardım

Alışveriş Prosedürü

Elektronik alışveriş yapma adımları :

1. Öncelikle sitemize Bayi Başvurusu yapmanız gerekmektedir.

2. Bayi Başvuru'su yapabilmek için, Ana Sayfada bulunan "Bayi Başvurusu" linkini kullanabilirsiniz.

3. Bayi Başvurusu yaptıktan sonra, başvurunuz incelenip site yöneticisi tarafından onay verilmesi gerekmektedir. (Başvurunuz Onaylandıktan sonra)

4. Ana sayfada bulunan Bayi Girişi linkine tıklayarak, size gönderilen Bayi Kodu, Mail Adresi ve Şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

5. Almak istediğiniz ürünleri miktarını belirledikten sonra "Sepete Ekle" butonuna tıklayarak alışveriş sepetinize atabilirsiniz. Alışveriş sepetinin amacı, müşterinin seçer seçmez satın alma zorunluluğunu ortadan kaldırarak kolaylık sağlamaktır.

6. Alışveriş Sepetinizde ürünle ilgili fiyat ve diğer bilgileri görebilir. Ayrıca, ürünlerin miktarlarını değiştirebilir, sepetinizden çıkarabilirsiniz. Ürün fiyatları ve tutar bilgilerine KDV dahildir.

7. Sepetinizdeki ürünleri 2 farklı şekilde alabilirsiniz. Havale ile ödeme ve Mail order sistemi ile ödeme yapabilirsiniz. Ödeme şeklini seçtikten sonra seçtiğiniz ödeme şekline göre detay ekranı gelmektedir. İstenilen verileri girdikten sonra "Satın Al" butonuna tıklayın.

8. Siparişinizi oluşturduktan sonra, Ödeme için firmamızda bulunan yetkili personelimiz sizi arayarak ödeme konusunda size yardımcı olacaktır.

9. Ayrıca siparişiniz verdikten ve ödemenizi yaptıktan sonra, sistem size otomatik olarak bir sipariş numarası verecektir. Bu numara, daha sonra ödeme ve sipariş takip işlemlerinin gerçekleştirilmesi için mutlaka kaydedilmelidir.

10. Sipariş izleme modülü yardımıyla yaptığınız siparişlerin durumunu istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz.

E-Bülten Kayit
Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta adresinizi giriniz

Kaptan Balık ve Av Malzemeleri
istoç 3. Ada No:132-134
Bağcılar / Mahmutbey / İSTANBUL
TEL: 0212 659 04 54/55